1322 Backpackers International Hostel

Belangrijkste voorzieningen

  • Wi-Fi

  • 24-uurs zorg

  • Zwembad

  • Eten op locatie

  • Huisdieren

Locatie

    Dit comfortabele 1322 Backpackers International Hostel Pretoria-Noord ligt op 14 minuten loopafstand van LC de Villiers Sports Ground en biedt draadloos internet in de hele accommodatie en privéparkeren. Het hostel ligt in de Hatfield wijk van Pretoria-Noord en de dichtstbijzijnde bushalte, Sipho Komane, gelegen binnen minder dan 1 km afstand.

    Dit comfortabele hostel is binnen 13 minuten loopafstand van Paul van Zyl Dam en op korte rijafstand van 10 minuten van de Uniegebouwen gelegen. 1322 Backpackers International hostel bevindt zich ook op afstand van 7 km tot natuurlijke bezienswaardigheden zoals het Groenkloof Natuurreservaat. Culturele bezienswaardigheden in de buurt omvatten onder andere het Pretoriase Kunsmuseum, binnen 15 minuten rijden hier vandaan.

    Dit hostel beschikt over 15 kamers met tegel vloeren, een kastje.

    Gasten kunnen ook genieten van de buitenbar. Mustang Sally's Pub & Diner, dat gerechten uit de Amerikaanse keuken serveert, ligt op 20 minuten wandelen ervan. Deze accommodatie biedt toegang tot het treinstation Hatfield, dat op 800 meter afstand.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 20:00
    Uitchecken: van 10:00 tot 11:00
    • Kinderen en extra bedden
    • Er zijn geen ledikanten in de kamer.

    Kameropties bij 1322 Backpackers International Hostel Pretoria-Noord

    Dit hostel beschikt over 15 kamers met tegel vloeren, een kastje.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    1322 Backpackers International Hostel Pretoria-Noord Macro Details foto 1322 Backpackers International Hostel Pretoria-Noord Wastafels foto 1322 Backpackers International Hostel Pretoria-Noord Macro Details foto 1322 Backpackers International Hostel Pretoria-Noord Bedden foto 1322 Backpackers International Hostel Pretoria-Noord Bedden foto
    Standaard Familie Kamer

    Grootte: 6 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    1322 Backpackers International Hostel Pretoria-Noord Toiletten foto 1322 Backpackers International Hostel Pretoria-Noord Kamer foto
    Dormitory Room Mixed

    Grootte: 5 m²

    Type bed: 2 Bunk beds

    Meer informatie +
    1322 Backpackers International Hostel Pretoria-Noord Kamer foto 1322 Backpackers International Hostel Pretoria-Noord Toiletten foto
    Gemenschappelijk Kamer Alleen voor Vrouwen

    Grootte: 4 m²

    Type bed: 1 stapelbed

    Meer informatie +
    1322 Backpackers International Hostel Pretoria-Noord Bedden foto 1322 Backpackers International Hostel Pretoria-Noord Buitenkant foto
    Budget Kamer

    Grootte: 4 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +
    1322 Backpackers International Hostel Pretoria-Noord Buitenkant foto
    Private Bathroom Queen Room

    Grootte: 5 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    1322 Backpackers International Hostel Pretoria-Noord Bedden foto 1322 Backpackers International Hostel Pretoria-Noord Buitenkant foto 1322 Backpackers International Hostel Pretoria-Noord Buitenkant foto 1322 Backpackers International Hostel Pretoria-Noord Interieur foto 1322 Backpackers International Hostel Pretoria-Noord Kamer foto 1322 Backpackers International Hostel Pretoria-Noord Faciliteiten foto 1322 Backpackers International Hostel Pretoria-Noord Toiletten foto
    Kamer met Twee Aparte Bedden

    Grootte: 4 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +
    1322 Backpackers International Hostel Pretoria-Noord Kamer foto
    Dormitory Room Mixed

    Grootte: 8 m²

    Type bed: 8 eenpersoonsbedden

    Meer informatie +

    Locatie bij 1322 Backpackers International Hostel Pretoria-Noord

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van 1322 Backpackers International Hostel Pretoria-Noord

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Is er een keuken beschikbaar in 1322 Backpackers International hostel?
      Je vindt zeker een gedeelde keuken in 1322 Backpackers International hostel.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    1322 Backpackers International Hostel Pretoria-Noord